Karsantı & 2023
http://karsanti2023.anatolianrock.com
Ücretsiz Şarkıları indirmek için tıkla
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
*** KARSANTI HAKKINDA ***
Karsantı; 1991de klavye çalarak müziğe başladı. Müziğe ilk başladığı yıldan bu yana bir çok tarzda beste yaptı. Kültürel ve popüler yapımıza ait müzik türlerini bir çok kez icra etmiş olsa da , dinlemekten ve icra etmekten keyif aldığı müzik tarzı "klasik rock"tır. 1999 senesinde elektro gitarın hayatına girmesi ile yapmak istediği müzik tarzı şeklini bulmuştur.

Karsantı, 2023 elemanlarının piyasa müziğine yoğunlaşması ile grup mevzunu arka plana aldı. Sürekli geciktirdiği ve yaptığı piyasa müziklerinin devamlı kafasında bıraktığı kalıntılar yüzünden düzenlerken çekirdeklerini bozduğu bestelerini, solo olarak, yeniden düzenlemeye ve yeni işler yapmaya başladı. Besteleri genel olarak klasik rock üzerinedir. Özellikle son 1 senedir çalışmalarını tüm insanlarla paylaşabilmek için ciddi çalışmalar içerisindedir.

Web Sitesi: www.karsanti.net
FACEBOOK: www.facebook.com/karsanti
twitter: www.twitter.com/karsanti

*** 2023 HAKKINDA ***
2023, 1998 yılında Ankara'da Karsantı, Kadir Yurtsever ve Utku Osmançelebioğlu tarafından kuruldu. 2023 ekibi Ankara'da çeşitli mekanlarda birçok isim arkasında grup ismi belirtmeden yıllarca sahne aldı. 2002 senesinde Mustafa Tuncel ve Şener Yılmaz'ın katılımı ile genişleyip soundunu yakalayan grup son şeklini aldı. 2007 itibari ile hayata dair sıkıntılardan dolayı 2023 elemanları bireysel faaliyetlere ağırlık vermeye başladı. Karsantı ise beste çalışmalarını hızla sürdürmekte ve insanlarla paylaşmak için çabalamaktadır. Grup şu an özel programlardave konserlerde bir araya gelmektedir.


NOT: Sayfada dinleyeceğiniz şarkılar bütün enstrümanları ile Karsantı tarafından çalınmış ve düzenlenmiştir. Repertuar sayfasında, şarkılara eşlik eden arkadaşlar belirtilmiştir.
Sayfadaki şarkılarda yanında © simgesi bulunanlar beste, dğerleri ise yorumlamadır (cover)

************************************

Web Sitesi : www.karsanti.net

FACEBOOK: www.facebook.com/karsanti

************************************